חדשות המוניות

 

מה חדש בעולם המוניות - חם חם מהרשת


אנו בצוות מוניטין שמחים וגאים להציג בפניכם עמוד עם כל מה שחדש ברשת על המוניות, אם זה השירות שהצורך שלו עולה, וגם מקרים שמעניינים כל אחד, העלאה או הזלה של נסיעות, מיסים של נסיעות במוניות, אנו פה לתת לכם את מה שעכשווי מה שאחרון, תהנו.
______________________________________________________________________________

 
 

צוק איתן:ענף המוניות נקלע למצוקה קשה

Monday, August 18, 2014
במאמר שפורסם באתר החדשות וואלה! מדברים על כמה עסקים וענפים בישראל נפגעו ממבצע צוק איתן , בכל הענפים יש פגיע לא קטנה, אך ספציפית בענף ההסעות ומוניות הרגישו לא מעט העטה ואף פגיע מורגשת המלווה בחששות של אנשים רבים בארץ שעוסקים בתחום, כך כתוב :
"מבצע צוק איתן גבה מחיר מנהגי המוניות שמעידים על ירידה חריפה במחזור ההכנסות. רבים מהם על סף פשיטת רגל, ובימים אלו מבקשים מהמדינה שתכליל אותם תחת מטריית הפיצוי"
כנסו לכתבה המלאה מאתר חדשות וואלה
___________________________________________________________________________

 
 
 
ענף המוניות
 
 
 
 
 

טרמפ או מונית?


אחד הוויכוחים שמתרחשים היום בתקשורת בכלל ובמוספי הכלכלה בפרט הוא, האם יש לאפשר לכוחות חדשים להיכנס לתחום של תחבורה ציבורית, כוחות חדשים המתהדרים בתואר "תחבורה שיתופית". אנחנו רואים את זה בוויכוח אודות אפליקציות כמו אובר וכן באפליקציות טרמפים למיניהן.

___________________________________________________________________________
 
 
 
טרמפ או מונית?
 
 
 
 
 

"קו רציף" מתחנות הרכבת

Monday, June 9, 2014
בפרוייקט שנמשך זמן רב שמטרתו היא לקשר בין תחנות האוטובוס ולרכבות בצורה נוחה ופשוטה לנוסעים מידים יום לעבודה ב-14 ערים שונות ברחבי הארץ,המטרה היא לתת לנוסעים אפשרות של תיאום בין תחנות הרכבת והאוטובוסים לערים ומחוצה להם בצורה יותר נוחה ויעילה.
התאמה חלקית של קווי האוטובוס לרכבות תאפשר תזמון נסיעות בתחבורה הציבורית רק ברבע מהתחנות הרכבת ייפתחו קווים מזינים שימתינו עד 10 דקות להגעת הרכב, כך כתובת באתר ניוז אחד
כנסו לכתבה המקורית
_________________________________________________________________________________

 
 
 
קו רציף מתחנות הרכבת
 
 
 
 

האם בקרוב מוניות יופעלו על גז טבעי?

Sunday, November 25, 2012
באתר חדשות הכלכלה "גלובס" התפרסמה כתבה מאוד מעניינת שיכולה לעודד את נהגי המוניות ברחבי הארץ, בקרוב חברה "כלמוביל" בוחנת אפשרות של ייבוא מוניות מסוג מרצדס שיהיו מונעות ע"י גז טבעי, זו הצעה שהתקבלה מצד האוצר והמיסים עבור רכבים אלו ירדו, מפתיע ש-5 שנים אחרי תגליות הגז מול חופי ישראל מהפכת הגז הטבעי מגיע כגם לכבישי ישראל, הנעה דואלית מאפשרת לכלי הרכב להמשיך ולנבוע על בנזין כאשר מסתיים הגז הטבעי במיכלים עד להגעה לתחנת הדלק הקרובה.
כנסו לאתר גלובס לכתבה המקורית
________________________________________________________________________________

 

תושבי קריית אונות דורשים: "לפטר את הנהגים"

Monday, June 2, 2014
נצורים בקריית אונו, כל תושבי קריית אונות לא יכלו להתעלם מהעובדה שנהגים של חברת "קווים" החליטו לשבות ולהפיגון בשל התנאים שלהם כעובדים, הפעם ביישובים: קריית אונו, פתח תקווה, תושבי קריית אונו, כך מסופר, זועמים על הנהגים, שאיחרו למקום עבודה, לפגישות וכל היום השתבש להם, מצד שני היו כאלו שראו את הצד של הנהגים, הם עובדים מאוד קשה,
בכבישים עמודסים ומגיע להם תנאים יותר טובים.
לכתבה המלאה מאתר YNET קריירה כנסו לקישור

 

צו הרחקה לגט טקסי מנתבג

Sunday, November 25, 2012
האפליקציה למוניות המוכרת, גט טקסי, קיבלו צו הרחקה מרשות שדות התעופה, ומנכ"ל גט טקסי טוען, "פוגעים בתחרות" אבל מרשות שדות התעופה, טוענים, כי כל מונית של כל אחת מהתחנות בארץ יכולים לתת שירותי הסעות במונית מנמל התעופה, לאחר רישום מסודר ותשלום, מעבר לזה הזמנת מונית של גט טקסי היא לא מסודרת כמו בשדה התעופה ואין אפשרות לבצע הזמנה דרך אפליקציה לנמל התעופה בן גוריון.
לכתבה מYNET צרכנו כנסו
לפרטים על אפליקצית מוניות של מוניות מוניטין - כנסו
__________________________________________________________________________________

 
 

אם שותים לא נוהגים - בשביל זה יש את מוניות מוניטין!

Tuesday, May 20, 2014
בכתבה מאתר חדשות אנרג'י (של עיתון מעריב) פורסמה כתבה על הפאבים שמעודדים לקוחות לקחת מונית חזרה לאחר הבילוי של הערב, זאת במסגרת שיתוף פעולה עם עמותת אור ירוק שנלחמת בתאונות הדרכים בכבישי הארץ, שלרוב נגרמים מנהגים שיכורים שעולים לכביש, בקרוב מאוד יצא קמפיין משותף של מנהלי הפאבים בישראל ועמותת אור ירוק, מעניין ומאוד חשוב להכניס לתודעה של רבים שנוהגים לשתות, לחשוב קצת אחרת.לכתבה המלאה כנסו - אתר חדשות מעריב (nrg) _________________________________________________________________________________
 
 
 
אם שותים מזמינים מונית
 
 
 
 

בן 19 מאשקלון פרץ ל 12 מוניות באשדוד

Sunday, November 25, 2012
חם חם ישירות מאתר החדשות של אשדוד, בן 19 מאשקלון פרץ ל-12 מוניות בלילה אחד, הבחור פרץ ולקח מכל המוניות כסף, סיגיריות ונתפס במונית האחרונה, שפרץ אותה באמצעות אבן שהשליך לעבר השמשה הקידמית, לאחר לקיחתו לחקירה, התגלה שבחודשים האחרונים, הצעיר גנס לעוד 11 מוניות.
ב-16 לאפריל האחרון היתה הפריצה האחרונה שלו ואז הוא נתפס, משם נלקח לחקירה והוא נעצר מיד עד לקבלת ההחלטות בעניינו,
לקבלת מידע מורחב אודות המקרה, כנסו לאתר חדשות אשדוד
_________________________________________________________________________________

 
 

אתר NEWS1 מונית שירות במקום אוטובוס

Thursday, April 10, 2014
במקום לאשר וקווים של אוטובוס, יתוגברו מוניות השירות וגם יספקו מענה של מוניות לתושבי אשדוד שמעוניינים להגיע לתחנת הרכבת של העיר, יש עכשיו מענה מיוחד, החל מתאריך 9.4.14 החלו מוניות שירות לספק את השירות במקום לפתוח עוד קווי אוטובוס נוספים, מוניות שירות מתגברות את הנסיעה לתחנה.
שר התחבורה, ישראל כץ, הגיעה בעצמו לגזירת הסרט האדום של התחנה, זו התקדמות משמכותית, ולתושבי אשדוד יהיה שירות מהיר וזמין הרבה יותר ממה שידעו עד 9.4.14 שהיהי בהצלחה.
לכתבה המקורית, מאתר החדשות ניוז וואן
_________________________________________________________________________________

 
 
 
שר התחבורה ישראל כץ
 
 
 
 
 

מסובין בתחנת מוניות

Sunday, November 25, 2012
בדיוק לפסח, היישר מ-YNET יהדות, צחי, כופר גמור ונהג מונית, מול, יצחק, חרדי מחליטים לעמוד אחד מ ול השני, וזה הסיפור "ז'בוטינסקי פינת רבי עקיבא" מסופר על שני נהגי מוניות יצחק, החרדי שבינהם הוא אבא ל-5 היה תלמיד ישיבה, ורק לאחר הולדת בנו החמישי התחיל לעבוד כנהג מונית, צחי, ההפך הגמור, כמו שציינו, וכך גם מציינים בארת החדשות יהדות YNET
בקצרה: צחי יצחק עשו "התערבות" והם החליטו לחשב כמה כל אחד מהם מרווח במשך כל החודש, צחי, כך כתוב, היה בטוח במליון אחוז שהוא זוכה, עם כל העבודה בשבת, ולעומת זאת יצחק היה בטוח בעצמו והלך עם זה, אז יצחק, החרדי, נצח, אומנם לא ממש בהרבה, אבל יצחק לא עבד בשבת.
לסיפור המלא "ז'בוטינסקי פינת רבי עקיבא" כנסו
_________________________________________________________________________________

 
 
 
יהדות
 
 
 
 
 

באיזו עיר בעולם מחיר המונית יקר לשדה התעופה?

Friday, May 2, 2014
לנסוע במונית מכל מקום בעולם לשדה התעופה, זה ידוע שזה לא הכי זול, אבל יש מקומות שהנסיעה הזאת יקרה יותר מלילה במלון 5 כוכבים, כתבי "וואלה תיירות" בצעו בדיקה כללית בכמה ערים בעולם איפה הכי יקר לקחת מונית מהשדה למלון ולהפך?

פריז יצאה הנסיעה הכי יקרה יחסית, יש בכתבה מפרט ארוך מאוד שמראה את כל המחירים בעולם, אנחנו גילינו לכם איפה הכי יקר לקחת מונית לשדה התעופה, אתם יכולים לקרוא את כל הכתבה בחדשות וואלה.

 
 
 
מוניות לשדה התעופה