מוניות לנתבג

 
642633_1784
 
 
הסעות לנתבג
 
 
 
מוניות לנתבג
 
 
 
 
 

מוניות מוניטין, לנמל התעופה בן גוריון

 
מוניות לנתבג – כדי ליהנות מאמצעי תחבורה נוח ויעיל במיוחד!

כולנו אוהבים לבלות את החופשה שלנו בחו"ל. רבים מאיתנו גם נוסעים באופן תדיר, במסגרת העסקים, ליעדים שונים בעולם. נתבג הוא ללא ספק אחד היעדים הפופולאריים ביותר, אליו כולנו מגיעים לפחות כמה פעמים בשנה. וכדי להגיע אליו, אנו יכולים להיעזר ברכבת, בהסעה מיוחדת, אנו יכולים גם להגיע אליו עם הרכב הפרטי שלנו, וכמובן גם בעזרת שירות של מוניות לנתבג. אז מה בוחרים מבין כל האפשרויות? על כך, בכתבה הבאה.

להגיע לנתבג עם הרכבת

לאחר שהוקמה בנתבג תחנת רכבת, החלה רכבת ישראל להציע לכלל הציבור נסיעה שלוקחת ישירות עד שדה התעופה. ניתן לעלות בנהריה, הנקודה הצפונית ביותר, או בבאר שבע, הנקודה הדרומית ביותר, ולהגיע אל תחנת הרכבת של שדה התעופה. מדובר בקו נסיעה מבוקש מאד, שכן איננו מצריך הגעה אל שדה התעופה עם הרכב הפרטי שלכם וחוסך לכם זמן יקר. אולם, חשוב לזכור, שאיננו זמין 24 שעות ביממה.

להגיע לנתבג עם הרכב שלכם

אחת הדרכים להגיע לשדה התעופה באופן נוח מאד היא באמצעות הרכב הפרטי שלכם. רבים בוחרים להגיע אל נתבג עם הרכב הפרטי ולהחנות אותו באחד החניונים שבשדה, המתאימים לחנייה לטווח הארוך. פתרון זה אמנם נוח שכן גמיש מאד, אולם החנייה בחניון שבשדה יכולה לעלות לכם לא מעט כסף. אם אתם מגיעים מאזור מרוחק, מדובר בנסיעה ארוכה שאיננה פשוטה, ובמיוחד אם לפניכם טיסה ארוכה. כפתרון ישנם חניונים מחוץ לנתבג, חניונים פרטיים, המאפשרים להשאיר את הרכבים בעלות זולה יותר וללא הגבלת זמן. בהשוואה לחניונים שבשדה הם זולים בהרבה ומהווים פתרון נוח. חניונים אלה אף מוציאים הסעה מיוחדת שתיקח אתכם ישירות מהחניון אל השדה. בדרך כלל מדובר בחניונים הממוקמים בסמוך לשדה התעופה, במרחק נסיעה של 10 דקות או רבע שעה.

להגיע לנתבג עם שירות הסעות בזול

במקום לעלות על רכבת לנתבג או לנסוע עם הרכב שלכם עד לשדה התעופה, מוצע לכם שירות ייחודי של מוניות לנתבג, שתיקחנה אתכם מכל מקום בארץ ישירות עד שדה התעופה. אלו מוניות לנתבג בהזמנה מראש בטופס יצירת קשר באתר חברת המוניות, או באמצעות פנייה ישירה דרך הטלפון. בדרך זו תוכלו להזמין שירות של מוניות לנתבג בכל עת. זהו שירות הסעות בזול, שירות נוח ויעיל במיוחד, שיאסוף אתכם מכל מקום שתבקשו וייקח אתכם עד לנתבג.

במידה והטיסה שלכם יוצאת בשעות הבוקר המוקדמות או בשעות הלילה המאוחרות, שירות של מוניות לנתבג הוא פתרון מצוין. זהו שירות שזמין 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע, שירות אמין מאד והנסיעה בו בטוחה. אם אתם מעוניינים ליהנות מיתרונותיו הרבים, מומלץ לכם להזמין מוניות לנתבג בהקדם, מספר ימים לפני מועד הטיסה על מנת לשריין לכם את המונית למועד הרצוי.
 

מבצע מיוחד בהזמנת מונית לנתבג מראש

מעוניינים לחסוך בהוצאות הנסיעה לנתבג, יש לכם טיסה ואתם יודעים מראש את תאריך ושעת הנסיעה?

מוניטין יוצאת במבצע, הרשם עכשיו בטופס המצורף
וחסוך בהוצאות הנסיעה הבאה שלך לנתב"ג

נא לשלוח את הבקשה עם מקסימום פרטים ,
אחד מנציגינו ייצור איתך קשר בהקדם.
תודה לך