מוניות פתח תקווה - בלינסון

 
 

תחנת מוניות ליד ציר ז'בוטינסקי


תחנת המוניות, מוניטין ממוקמת במקום ה"חם" ביותר, ליד ציר זבוטינסקי שבו יש ביקוש רב לתחבורה ציבורית, וישנם שעות של עומס כבד במקום, ישנו יתרון שיכל רק לעזור.
ישנם מסלולים על ציר זבוטינסקי, שבשעות העומס, יש מסלולים נפרדים לרכבים רגילים ולחבורה ציבורית, בשביל לעודד נסיעה בתחבורה הציבורית, במקום לנסוע עם רכב, ורק להעמיס עוד יותר על הציר הזה, מומלץ לנסוע בתחבורה ציבורית, במונית, או אוטובוס, וכך תוכלי להגיע יותר מהר בזמן, המסלולים של התחבורה הציבורית מהירים יותר והרבה פחות עמוסים, נשמח לשרת גם אתכם, אם הינכם מעוניינים במוניות איכותית, תחנה מקצועית עם נהגים בעלי תודעת שירות, אנחנו כאן לתת לכם את הנסיעה הבטוחה ביותר .

 
 
 
מוניות פתח תקווה - בלינסון
 
 
 
 

השירות ללא תחרות


לשירות שלנו אין תחרות, כל נהגי התחנה של מוניטין הינם נהגים מנוסים, בעלי תודעת שירות גבוהה, עם המון ניסיון, כולם תושבי העיר פתח תקווה, ומכירים את רחובות העיר השונים, כולם מספקים שירות אישי ואדיב, עם אופציה של תשלום עבור הנסיעה באמצעות כרטיס אשראי (במקרה שהילד תקוע, ניתן לחייב טלפון בכרטיס אשראי) תנאי התשלום שלנו מגוונים, אנו פה לתת לכם מענה בשירותי מוניות איכותי ואישי.
 
 
שירותי מוניות עם מונה
 

שירותי מוניות עם מונה

בכל אחד מהמוניות שלנו יש מונה מקצועי המודד את מחיר המדוייק של הנסיעה, בכל נסיעה איתך, מוניטין.
 
 
 
המוניות שלנו
 

המוניות שלנו

מוניות חדשות ומקצועיות שמספקות לכם חוויה נסיעה בטוחה ושלבה לאורך כל הנסיעה במונית, נשמח לתת גם לכם מענה איכותי ואישי של שירותי מוניות בכל אזור בארץ.