מוניות רמלה

 

תחנות מוניות באזור רמלה

 
 
רמלה, עיר לא כל כך קטנה ובעלת הסטוריה לא קטנה, בעיר ישנם כמה תחנות מוניות המציעות הסעות במונית לכל רחבי הארץ, אנו רכזנו עבורכם את 3 התחנות המוכרות ביותר בעיר ותוכלו בלחיצה להתקשר ולקבל שירותי מוניות בדרך המהירה ביותר שיש, כל אחת מהתחנות מציעות שירותי מוניות לכל יעד בארץ, נשמח אם תדרגו את התחנה שממנה קיבלתם שירות.
 
 
 
 
 
 
 
 

מוניות רמלה

 
מוניות רמלה מציעים שירותי הסעות במוניות לכל יעד בארץ, אחרי שנים שבות של ניסיון, נהגים בעלי וותק ורכבים מהטובים ביותר שיש בשוק, נשמח להסע גם אתכם לכל יעד, התקשרו וקבלו שירותי מוניות אישי ומהיר לכל אזור מהעיר רמלה.
 
 
 
 
ויצמן 10, רמלה
 
03-919-5000
 
 
 
 
 

רמלנית

 
רמלנית, מונית ברמלה, אחרי שנים של ניסיון בשירותי הסעות במונית, שמחים אנו להציע שירותי מוניות בפריסה ארצית אנו נסיע אתכם לכל יעד ונספק לכם מענה אישי ומהיר של הסעות באמצעות מוניות איכות נהגים בעלי נסיון של שנים ונסיעה בטוחה לכל יעד, רמלנית ישמחו לתת לכם מענה אישי של הסעות במוניות.
 
 
 
 
שרת 6, רמלה
 
03-919-5000
 
 
 
 
 

מוניות רמלה שלי

 
מוניות רמלה שלי הינה תחנת מוניות המציע שירותי מוניות לאזורים שונים בארץ, התחנה מציע שירותים של הסעות בהתאם לגודל הקבוצה למזמינה שירותי הסעות, ישנם מוניות פרטיות ומוניות המציעות שירותי הסעות לקבוצות גדולות של נוסעים
 
 
 
 
ויצמן 13, רחובות
 
03-919-5000